Hakkımızda

Hakkımızda

İstek Börek olarak çalışanlarımız ve biz yaptığımız ürünleri damak tadınıza uygun olarak üretmek ve sofralarınızda var olmak üzere 2010 yılında kurulmuş olan bir aile şirketiyiz. Şirketimiz perakende ve toptan grubunda olmak üzere faaliyetlerini sürdürmektedir.

Kartal'da bulunan satış noktamız ile direkt tüketici ile buluşurken, ağırlıklı olarak İstanbul'da Beylikdüzü'nden Kocaeli ye kadar kendi özmal araçları ile, Türkiye genelinde müşterilerimize ise kapısına kadar soğuk zincir anlaşmalı kargo firmamız vasıtası ile ve yurt dışına ürünlerini sevk ederek tüketici ile buluşması için çalışmalarını sürdürmektedir.

Ayrıca Kastamonu yöremizin enfes ve özel tatlarını sipariş üzerine üreterek ev ve işyerlerine teslim etmekteyiz. Bu ürünlerimizin başında pazılı böreğimiz gelmektedir.Bu tadı keşfettiğinizde vazgeçmeniz zor olacak. Ayrıca yöremizden kulaklı makarna, pirinçli mantı, zeytinyağlı patates dolması, zeytinyağlı yaprak sarma, gözleme, su böreği ve cevizli ev baklavamız diğer lezzetlerimizden. Hepsi natürel olarak hazırlanmaktadır.Siz evinizin mutfağında hazırlamışçasına misafirlerinize ikram edin diye.

Kısacası İSTEK Börek olarak sizlere hijyenik, kaliteli, lezzetli ürünler üreterek takdirinize ve tercihinize layık olmak en büyük hedefimiz ve kazancımızdır.

Güveniniz için çalışıyor, sevgimiz ile üretiyor, sofralarınızda söz verdiğimiz gibi var olmak istiyoruz.


Bizi buradan bulun: